Clinea / Kliniki / Marianna

Marianna

Skontaktuj się z nami

Marianna

DOM OPIEKI

Trasa Lubelska 13
05-462 Majdan gm. Wiązowna

+48 22 888 59 03

Ikona

Opieka całodobowa

Dom opieki MARIANNA zapewnia pomoc zarówno osobom starszym przewlekle chorym, które wymagają całodobowej profesjonalnej opieki, jak i seniorom w lepszej kondycji psychofizycznej, którzy potrzebują wsparcia w codziennym funkcjonowaniu. W ramach pobytów długoterminowych podopieczni mogą również skorzystać z usług rehabilitacyjnych.

Ikona

Doświadczony zespół

Działamy od 2002 roku. Dokładamy wszelkich starań, by zapewnić mieszkańcom poczucie komfortu, w oparciu o wzajemny szacunek i zaufanie. Personel, wyspecjalizowany i z dużym doświadczeniem w pracy z osobami starszymi, dba by podopieczni czuli się u nas dobrze i bezpiecznie. Każdego dnia pracujemy nad utrzymaniem sprawności intelektualnej mieszkańców oraz powstrzymaniem zanikania nabytych umiejętności.

Ikona

Komfort i bezpieczeństwo

MARIANNA to nowoczesna placówka, w której zastosowano rozwiązania architektoniczne, techniczne oraz wyposażenie na podstawie wieloletnich doświadczeń naszej firmy w opiece i rehabilitacji - m.in. ponadstandardową szerokość drzwi, pozwalającą na swobodny transfer osób na wózku czy łóżku, przystosowanie wszystkich łazienek do potrzeb osób niepełnosprawnych, nowoczesny system monitoringu.

x
x
x
x

Wirtualny spacer

Kontakt

Klinika rehabilitacyjna MARIANNA
Trasa Lubelska 13
05-462 Majdan gm. Wiązowna
Skontaktuj się z nami:
telefon: +48 22 888 59 03
email: marianna@orpea.pl
Dojazd autobusami: 720, 722, 730
przystanek: Góraszka 02

Skontaktuj się z nami

Zadzwoń do nas lub wypełnij formularz. Skontaktuje się z Tobą Zespół Obsługi Klienta.

Pole obowiązkowe
Pole nieobowiązkowe