Clinea / Kliniki / Marianna

Marianna

Skontaktuj się z nami

Marianna

Klinika Rehabilitacyjna

Trasa Lubelska 13
05-462 Majdan gm. Wiązowna

+48 22 888 59 03

Ikona

Rehabilitacja to nasza specjalność

Klinika MARIANNA jest zlokalizowana ok. 20 kilometrów od centrum Warszawy, w malowniczej otulinie Mazowieckiego Parku Krajobrazowego. Oferuje różne rodzaje rehabilitacji - dla pacjentów po udarze, po wypadku, po operacji, ale również po zawale i innych incydentach wieńcowych. Nasz zespół specjalistów działa w oparciu o nowoczesne formy terapii. Pacjenci przebywają w przestronnych pokojach (jedno- lub dwuosobowych). Wszystkie pokoje, łazienki i inne pomieszczenia przeznaczone dla pacjentów wyposażone są w system instalacji przyzywowej - alarmującej personel w razie potrzeby. Dodatkowo, budynek jest wyposażony w dwie windy dla pacjentów z możliwością transportu łóżek. Świetnie wyposażone sale rehabilitacyjne umożliwiają efektywną rehabilitację - postępy w odzyskiwaniu sprawności przez naszych podopiecznych są często wręcz spektakularne.

Ikona

Nowoczesne rozwiązania architektoniczne

MARIANNA to nowoczesna placówka, w której zastosowano rozwiązania architektoniczne, techniczne oraz wyposażenie na podstawie wieloletnich doświadczeń naszej firmy w opiece i rehabilitacji. Wśród nich warto podkreślić ponadstandardową szerokość drzwi, pozwalającą na swobodny transfer pacjenta na wózku czy łóżku, przystosowanie wszystkich łazienek do potrzeb osób niepełnosprawnych (m.in. odpowiednia wielkość, odpowiednio umiejscowione pochwyty, brodzik prysznicowy bezprogowy, czujniki ruchu do zapalania światła, w tym czujnik obecności - co wyklucza możliwość zgaśnięcia światła nawet jeżeli osoba w łazience pozostawałaby dłuższy czas bez ruchu). Dla bezpieczeństwa, wszystkie korytarze, wejścia oraz otoczenie budynku posiadają monitoring.

Ikona

Rehabilitacja kardiologiczna

Od 2016 r. w Klinice MARIANNA jest dostępna rehabilitacja kardiologiczna. Świadczymy usługę w ramach kontraktu z NFZ, czym znacznie zwiększyliśmy jej dostępność na Mazowszu. Oferujemy trzy formy rehabilitacji po zawale: w warunkach stacjonarnych (pacjent przebywa w klinice przez całą dobę), w ośrodku dziennym (pacjent przyjeżdża na ustalone sesje rehabilitacyjne) oraz w formie telerehabilitacji - po kilkudniowym pobycie w klinice, pacjent kontynuuje rehabilitację w domu dzięki rozwiązaniom telemedycznym.

Wirtualny spacer

Kontakt

Klinika rehabilitacyjna MARIANNA
Trasa Lubelska 13
05-462 Majdan gm. Wiązowna
Skontaktuj się z nami:
telefon: +48 22 888 59 03
email: marianna@orpea.pl
Dojazd autobusami: 720, 722, 730
przystanek: Góraszka 02

Skontaktuj się z nami

    Zadzwoń do nas lub wypełnij formularz. Skontaktuje się z Tobą Zespół Obsługi Klienta.

    Pole obowiązkowe
    Pole nieobowiązkowe